Бізнес курси

Школа

Розвивайте навички управління та роботи з курсами, котрі стануть генератором розвитку як особистої кар'єри так і вашого бізнесу.

Page cover

Рекомендуємо

 • Power BI

  Power BI

  13 000 ₴

  На цьому курсі ти познайомишся з Microsoft Power BI та опануєш основний функціонал цієї програми для аналізу та візуалізації даних.

 • Microsoft Excel

  Microsoft Excel

  8 000 ₴

  Курс проведе від базових функцій Excel до багаторівневих формул і таблиць. Після завершення ти зможеш зменшити свій час за рутинними задачами та автоматизувати звітності.

 • Jira Software

  На цьому курсі Ви познайомитесь з Jira Software та опануєте основний функціонал цієї програми для постановки та відстеження задач, управління IT проєктами та командами.

 • Generative AI

  Generative AI

  9 000 ₴

  Відкрий можливості генеративного штучного інтелекту (ШІ) на нашому курсі про інтеграцію ШІ у свою роботу. Протягом курсу ти вивчиш ключові аспекти ШІ, включаючи його можливості, обмеження, та застосування у професійній сфері.

Менеджмент

 • Cybersecurity Manager

  Cybersecurity Manager

  12 000 ₴

  Курс розглядає підготовку менеджерів з кібербезпеки з необхідними знаннями та навичками для ефективного управління кібербезпекою в організаціях.

 • Project Management

  Project Management

  13 000 ₴

  Менеджер проектів (Project Manager, РМ) — фахівець, який відповідає за управління проектом від проектування і розстановки пріоритетів, планування роботи над завданнями, контролю і комунікації з командою і замовниками до оперативного вирішення проблем.

 • Product Management

  Product Management

  10 000 ₴

  Сучасний менеджер продукту — це фахівець з широким спектром знань і навичок, який може будувати проекти з нуля і працювати у великих компаніях. Завдання менеджера по продукту — забезпечити безперервне вдосконалення продукту на кожній стадії циклу його розробки.

 • Delivery Management

  Цей курс є наступним кроком для випускників школи Hillel по напрямку Project Management або вже діючим Project Managers та технічним спеціалістам хто хоче розвиватись в напрямку менеджменту. Курс пропонує високоспеціалізований погляд на ключові виклики та стратегії управління проєктами в галузі IT. З 18 лекцій, що охоплюють аспекти від ризик-менеджменту до Agile методологій, учасники отримають глибокі знання, необхідні для успішного керівництва та досягнення високих результатів у сфері IT Delivery.

Аналіз

 • Бізнес-аналіз

  Бізнес-аналіз

  10 000 ₴

  Бізнес-аналітика — процес збору та обробки інформації для прийняття бізнес-рішень. Курс спрямований на практику з побудови діаграм бізнес-процесів і розуміння крос-командної взаємодії.

 • Business Analysis International

  During the course, students will learn the techniques of requirements gathering and analysis, documentation and documentation management, risk and change management, process modeling, and prototyping.

 • HR Learn & Development

  На курсі розкажемо, як оцінювати спеціалістів різних рівнів та спеціальностей, як працювати з компетенціями та планами розвитку, як налаштувати процеси навчання та менторингу, а також поговоримо про інструменти утримання, мотивації та задоволеності співробітників. Також ти дізнаєшся про налаштування процесу аналітики та побудову власних або командних KPI для досягнення найкращих результатів.